20.12.23- Teatr MagMowcy

Dzisiaj wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone na spektakl świąteczny w wykonaniu Teatru MagMowcy p.n. "Pingwin Negatyw". Było jak zawsze kolorowo, wesoło i baaaaardzo świątecznie! Fabryka zabawek Świętego Mikołaja to miejsce, w którym wiele się dzieję. Zwłaszcza w grudniu, gdy Pingwiny pracujące dla Mikołaja, nie mają chwili wytchnienia. Co rusz muszą otwierać nowe listy od dzieci, w których zawarte są wszystkie ich świąteczne marzenia. Pracy co nie miara i ani chwili wytchnienia! Jeden z pracowników, Pingwin Negatyw, jest… inny. Inaczej pokolorowany i niezbyt skory do pracy. Przeszkadza, podbiera zabawki, a nawet próbuję je zniszczyć! Na szczęście pomimo wielkiego zamieszania Święta udało się uratować. Spektakl w całości finansowany przez Radę Rodziców.

• Pingwin Negatyw